Поїздка на велі з роботи додому

Не так давно я поміняв місце роботи (про це читайте тут – До побачення GoDaddy і здраствуй Tableau) і вирішив як мінімум літом працювати в офісі в Сіетлі через те що уся моя команда знаходиться фізично в Сіетлі. Просто зручніше поки розбираюся що до чого підійти і спитати ніж спілкуватися у месенджері чи поштою. А як почнуться осінні дощі то може і переведуся в Кьоркланд.

А якщо враховувати що бігати я поки нормально не можу через операцію на коліні (детальніше читатайте тут – Зробили операцію на коліні…).

Ну а для того щоб їздити велом власне є дві причини. Хочу хоч чимось фізичним займатися, а раз бігати не можна то лишається вел і плавання. А через те що трафік у напрямку Сіетла та назад завжди дуже поганий (принаймні у ті години коли я їду на роботу чи з роботи) то велом хоч і трохи довше виходить, але хоча б нерви собі не псую стоячи у пробках.

 

Отакий ролі вийшов, майже трансцендентальний кліп Крафтверка :)

Зняв я його з двох причин. Перша це показати власне дорогу і частку інфраструктури про яку мене питали кілька людей. А друге щоб мама та інші родичі подивилися і пораділи за мене :)

Сама дистанція 34 км і крім трьох останніх кілометрів в дуже круту гірку проходить по спеціальним парковим доріжкам які йдуть навколо місцевих озер на десятки кілометрів і поєднують кілька міст.

Зараз у мене виходить близько 200 км вело на тиждень: тричі на тиждень їду на роботу і назад, це 68 км кожного дня, плюс на вихідних їду навколо озера Вашингтон – це трохи більше 90 км. Намагаюся тримати середню швидкість в районі 30 км/г – на прямій виходить 36-38 без проблем, але у нас багато гірок (не на відео) і вони суттєво уповільнюють.

Ось тут можна подивитися статистику саме тієї поїзди що на відео – https://connect.garmin.com/modern/activity/1815041084.

 

Коротше розслабтеся, розкривайте відео на весь екран і спостерігайте велосипедну трансцендентальність…

 

10 коментарів для “Поїздка на велі з роботи додому”

 1. Ого, 34 км – це багато, але якщо по велодоріжкам, то легше. В мене зараз всього 9 кілометрів до роботи, але через центральну частину міста, велодоріжок нажаль немає. У нас інша специфіка, катання по Токіо можна порівняти тільки з катанням по Нью Йорку. Найбільше дошкуляють припарковані машини в лівій смузі, які треба постійно об’їжджати, а так жити можна.

   1. В мене нижня частина спини і особливо шия починає боліти, після того, як побігаю. Тому я взагалі не бігаю, але ходіння на великі дистанції і катання на велі цілком нормально переношу.

 2. Маршрут очень живописный и конечно круто что почти весь по велодорожке.
  Мы собираемся летом жить за городом и там как раз до работы получиться 33-34 км я подумывал о том чтобы на веле ездить, но думал что слишком много теперь вижу что это реально.
  Я так понял что ты ездишь на веле через день (3 раза), а в другие дни на машине?

  1. Це реально, але якщо ти не катався до того то буде складно перші кілька місяців і дуже багато часу займати. Спробуй просто у вихідні проїхатися туди-назад і визначишся. До того ж після такої поїздки потрібен душ і переодягачка (+ рушники).

   Так, намагаюся тричі на тиждень, у інші дні машиною, буду пробувати на автобус пересісти.

Залишити відповідь