Stranger Things (2016-…)

Просто феноменальний серіал який якщо ви якимось незбагненим чином пропустили треба дивитися просто негайно!

Взагалі цього- та минуло-річні серіали дуже радують своє якістю: тут і анти-утопічний та параноідальний Mr. Robot, і прекрасна екранізації однойменної книг The Expanse, тут і альтернативна історія The Man in the High Castle.

Але цей серіал відрізняється тим що він є практично шедевром того що називається “саспенс” – створення напруження та загадки так що неможливо відірватися і одразу кидаєшся дивитися наступний епізод з криками “що ж там далі?! я хочу знати!”

Season 1

Події серіалу відбуваються у 80-х роках XX сторіччя і уся атмосфера нагадує дитячу фантастику 80-х років: якщо ви ще застали “Політ з навігатором”, “Коротке замикання” та інші подібні фільми то розумієте про що я.

І здавалося б те що дійові особи у перших епізодах майже виключно діти це ніяк не псує ні історію ні враження від неї. Атмосфера якоїсь істеричності та перманентного переляку затягує одразу і починаєш просто жити в цьому світі, розумієш і співчуваєш усім персонажам.

Треба зауважити що самі події набагато жорсткіші і лячніші ніж можна очікувати і в деякі моменти все що показують виглядає майже як фільм жахів.

З нетерпінням чекаємо на другий сезон…

Оцінки:

Season 2

Другий сезон теж на дуже високому рівні, але трошки не дотягує до першого сезону. І це очікувано.

Тепер автори намагаються дивувати та лякати і зацікавлювати нас, глядачів, щосили і усіма відомими для цього прийомами.

Сезон вийшов дуже не рівний. Більшість епізодів тягнуться доволі повільно, але завдяки атмосфері, деталям та грі акторів навіть таку тягучку дивитися можна з задоволенням. Один епізод зроблено несподівано у супергейсьокому ключі як за подіями в ньому так і за поданням. І для чого вона так зроблено не дуже зрозуміло.

А під кінець, в кількох останніх епізодах усе починає нестися несамовито і темп лише наростає. І усі ті ляпи та дірки в логіці та сюжеті що їх так старанно приховували починають вилазити просто в очі. Власне останні 3 епізоди це по суті фільм жахів де усі бігають натовпом, оруть, стріляють та лазять у темні закутки та ходи у павутинні.

Враження змішані, але сподобалося більше ніж не сподобалося.

Оцінки:

Season 3

Цей сезон дуже розчарував. Розчарував тим що тепер це не смішна комедія про дітей-шпигунів які розносять совєцьку підпільну базу…

Власне крім того, що сама історія стала дуже дурною тут ще й змінилися характери героїв. Усі стали якимось біль комедійними, трошки ненормальними і занадто емоційними.

Частину сезону спробували зробити чимось подібним на жаха, але знову ж таки через недоречний гумор про дітей-супергероїв все це виглядало скоріше як набір випадкових сцен.

Через те що знято все добре і напружено весь сезон можна додивитися не позіхаючи, але він і близько не стоїть з нейомовірним першим і непоганим другим сезонами. Не впевнений що хочу дивитися наступний сезон.

Оцінки:

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: