10 Cloverfield Lane (2016)

 

Такий собі спін-офф видатного (на мою думку) фільму жахів Cloverfield. Насправді ніхто і ніде не підтверджує що події цього фільму відбуваються в тому ж світі, але уся втаємниченість і дозований “витік” інформації від виробників примусив аудиторію думати саме так.

Що ж я можу сказати про цей фільм? Знаєте як буває дивишся хороший фільм з реалістичними і одночасно неймовірними подіями і спец ефектами і думаєш що от би ще трошки ускладнень і реалістичності і фільм взагалі був би ідеальним. Ось тут і додали трохи ускладнень.

В той час коли іншопланетні чудовиська розбивають вщент Нью-Йорк (події оригінального фільму) нам показують як розвиваються події у бункері дивакуватого маніяка який захопив головну героїню і яка не вірить в те що на верх виходити не можна.

Але ускладнень у фільмі навіть забагато. Тут і маніяк зі своїм бункером та темним минулим, тут заколот і спроба втечі, тут і іншопланетяни і навіть битва з якимось ледь не драконом. А фінал дуже непрозоро натякає на щось подібне у продовжені що ми бачимо у фільмах про зомбо-апокаліпсис.

І тут я мушу визнати що якби фільм спростили разом з подіями та персонажами в ньому то він був би ще краще. Більше на примітивність і простоту історій у блок-бастерах нарікати не буду.

Оцінка на IMDb – 7.3/10 (http://www.imdb.com/title/tt1179933/), оцінка на Rotten Tomatoes – 90% (https://www.rottentomatoes.com/m/10_cloverfield_lane), моя оцінка – 9/10.

 

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: