Inglourious Basterds (2009)

 

У мене зайняло кілька років щоб нарешті подивитися цей фільм який свого часу так широко та гаряче обговорювали. Ну ви знаєте – альтернативна історія Другої Світової де загін єврейських суперменів з США ламає всі плани нацистів і в кінці фільму вбиває Гітлера. І мені… ніяк. Фільм безумовно динамічний, з великою кількістю напружених сцен, з рельєфними героями, лячними злодіями і купою пригод. І зрозумійте мене правильно – це добре зроблений фільм який безумовно розважає, притягує до екрану і примушує понервуватися. Але на мою думку він не викликає такого сильного дисонансу щоб прямо аж або мліти від захвату, або згорати від ненависті.

Це фільм рівня і якості “Індіани Джонса” чи якого небудь “Перевізника”, от і все – висококласний голлівудський пригодницький фільм. А ще тут хороші актори які дуже емоційно грають, майже переграють.

Оцінка на IMDb – 8.3/10 (http://www.imdb.com/title/tt0361748), оцінка на Rotten Tomatoes – 89% (https://www.rottentomatoes.com/m/inglourious_basterds), моя оцінка – 8/10.