Rock’ N’ Roll Absolute Dry Chain Lube

 

Ціна

Приблизно $$18-20 за 16 рідких унцій (475 мілілітрів).

Призначення та враження

Так звана самочистяча змазка для шосейного велосипеда. Я її використовую виключно на цепці. В комплекті йде велика пляшка з рідкою змазкою та маленька пляшечка з носиком з якого зручно змащувати компоненти.

Важливо знати що змазка швидко розділяється на рідку частину та осад і тому вкрай важливо старанно струшувати пляшку перед кожним змащуванням доки весь осад не розчиниться рівномірно.

Змазка має червоний колір і її помітно навіть на брудних компонентах, не буду навіть казати як її видно на світлій фарбі.

Проте вона не масляниста і легко зтирається навіть сухим рушником чи чим ви там протираєте свій вел.

Змазка швидко висихає і перетворюється у м’якеньку плівочку. Власне виробник заявляє про те ця змазка збирає менше бруду ніж традиційні рішення. Не знаю на скільки це правда, але мені подобається і гріше точно не стало.

Наносити (після старанного струшування пляшки!) так само як і звичайне мастило і так само треба протерти цепку через якийсь час – важливо аби змазка потрапила всередину елементів цепки.

Зверніть увагу що змазку призначено виключно для шосейних байків (тобто тих на яких катаються на асфальті), для гірських велосипедів (більше бруду і різких навантажень на компоненти) у виробника є інші рішення.

У підсумку: чистіше, простіше, нема “жирних” брудних плям, нема неприємного запаху. Буду використовувати і далі.

Оцінка на Amazon – 4.8/5 (http://www.amazon.com/dp/B000QSUWBI), моя оцінка – 10/10.

Недоліки

Не маю чого сказати з цього приводу.

На сайті виробника

Сайт у них якийсь не дороблений (http://rocklube.com/), тому замовляйте краще на Амазоні чи де ви там велостаф зараз купуєте.