Black Mirror (2011-…)

Серіал який ні в якому разі не можна пропускати любителям фантастики (наукової та соціальної в першу чергу). Кожен епізод по суті є окремим фільмом не пов’язаним з іншими епізодами ні героями, ні сюжетом ні навіть світом в якому відбуваються події.

Головна тема кожного епізоду і серіалу взагалі – як сучасні технології, або технології недалекого майбутнього впливають на людину як на істоту та на людей як суспільство. Іноді цей вплив руйнівний, іноді змінює соціальну сферу до невпізнанності, а іноді зміни просто дуже несподівані, жорстокі чи комічні.

Оцінка на IMDb – 8.8/10 (http://www.imdb.com/title/tt2085059), моя оцінка – 10/10.

Season 3

Несподівано третій сезон цього і так вже класного серіалу став ще кращим! Кожен епізод як повноцінний фільм, хоча і трохи коротший, кожен епізод вражає і навіть може наснитися потім.

Так само мова йде про технології та соціальні медіа які впливають на наше життя і призводять до наслідків про які ніхто навіть і не думав ніколи. Тут і НФ, тут і техно-трилер, і анти-утопія, і соціальна фантастика… Коротше найкращий серіал, і навіть краще за усі фільми з комп’ютерної тематики.

Оцінка на Rotten Tomatoes – 93% (https://www.rottentomatoes.com/tv/black_mirror/s03), моя оцінка – 10/10.

Season 4

У порівнянні з попереднім сезоном якось цей починається дуже м’яко – усі епізоди не надто жорсткі та страшні, та ще й явні злодії отримують що заслуговують. Але під кінець сезону з’являється кілька доволі депресивних та лячних історій. А останній епізод сезону так взагалі певною мірою навіть до жахів можна віднести.

Особливо нічого відзначати не буду і взагалі у порівняння з попереднім сезоном гірше не стало. Я не розчарований взагалі.

Оцінки:

Season 5

Ну ось власне і все – серіал сказав все що міг і що варто було сказати. В цьому сезоні всі епізоди вже занадто надумані та вимучені.

Технічно все на висоті і вражає, але в плані ідей все дуже вторинно і не показує нічого що б ми ще не бачили в цьому чи інших творах подібної тематики.

Щиро сподіваюся що це був останній сезон.

Оцінки:

3 коментаря для “Black Mirror (2011-…)”

Коментарі закриті.