Nokia Lumia 920

 

Ціна

На момент початку продажу (вересень 2012) ціна пристрою складала $800. Я купив цей телефон Олені у 2013-му за $450 (розлочений, ebay), на сьогодні ціна за розлочений новий телефон починається з $250. Також треба сказати що квітня 2014 ця модель вже не випускається і замінена оновленими Lumia 925 та Lumia 930.

Харастеристики

Перелічувати усі технічні специфікації не буду, краще перенаправлю вас на вікіпедію де можна знайти всю цю інформацію – http://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_Lumia_920. Відзначу лише деякі характеристики які вважаю важливими:

 • Екран 4.5 дюйми, роздільна здатність 1280х768 пікселів, 332 точки на дюйм, 16.7 мільйонів кольорів. Іншими словами дуже чітка і з правильними кольорами картинка, особливо на момент випуску. Від екрану я досі в захвати і навіть не знаю чого більшого можна бажати. Ну і звісно захищене скло яке за всі ці роки носіння в кишені практично не має пошкоджень.
 • Зовні дуже красивий телефон, на мою особисту думку виглядає він незрівнянно красивіше за будь-яку модель iPhone чи іншого телефону. Мабуть самий красивий телефон який я бачив взагалі, навіть враховуючі новіші моделі. Зручний корпус зі закругленими краями, традиційно висока для Nokia якість збірки. Корпус закритий і нема ніяких кришок які б можна було зняти. Тобто доступу до нутрощів та батареї нема взагалі.
 • Вага 185 грамів не є найменшою з можливих для таких розмірів, але дуже близька до того щоб назвати телефон майже невагомим.
 • Топовий на момент випуску процесор досі дуже добре справляється з різними “важкими” задачами і я навіть не пам’ятаю коли б у мене виникали нарікання на якісь пригальмовування ци щось таке.
 • Безпровідна зарядка. Варто лише почати нею користуватися щоб зрозуміти наскільки це зручно.
 • Дуже пристойна задня камера (8.7 мега-пікселів, 1080р відео) та краща за середню фронтальна камера (1.3 мега-пікселі, 720р відео).
 • Роз’єм micro-USB використовується як для зарядки так і для підключення до ПК.
 • GPS та GPS-A разом з безкоштовними для усих пристріїв Nokia програм HERE таких як навігатор HERE Drive+ роблять цей телефон прекрасною заміною GPS-навігаторам. Карти від Nokia (Navteq) векторні (тобто мають крихітні розміри) на відміну від карти Google, а тому їх можна просто завантажити на телефон і не потрбіне постійне інтернет-підключення. Так само завантажуються різні голоси для навігатора.
 • Безкоштовне  Mix Radio (раніше Nokia Radio) для пристроїв Lumia – інтернет-радіо де можна вибрати стилі музики та/чи виконавців які вам подобаються і навіть завантажувати деякі плейлісти на пристрій. Для роботи потрібне підключення до інтернет.
 • Час роботи від батареї декларується 10 годин, в реальності це означає що заряджати телефон треба мінімум раз на день.
 • ОС Windows Phone 8 без проблем свого часу оновилася до 8.1, єдине що значно піздніше ніж для телефонів операторів (нагадаю що мій телефон розлочений). Разом з цим оновленням до речі телефон навчився показувати поточний час на вимкненому екрані практично не використовуючи енергії для цього. Очикую що оновлення до Windows 10 пройде так саме добре.

Враження від використання

Як ви вже мабуть зрозуміли цей смартфон мені дуже подобається: красифий, функціональний, зручний, ідеальні розміри: достатньо великий екран і при цьому його все ще можна носити в кишені. Я збираюся користуватися ним доки він не розсипеться, а що візьму собі після того ще не вирішив. З задоволенням взяв би точно такий ще раз, але боюся їх вже знайти не можна буде.

Моя оцінка – 9/10.

Недоліки

Звісно найцікавіше у кожному огляді це мінуси які автор огляду знайшов суттєвими і такими що роблять використання менш комфортним ніж воно могло б бути.

Першим і головним недоліком я назву те що пристрій не підтримує картки пам’яті. От саме неможливість додати SD-картку зі своєю бібліотекою музики я і ношу додатково Nokia Lumia 520/521 у своєму біговому рюкзаку.

Більше суттєвих чи скільки-небуть помітних недоліків назвати не можу.

 

2 коментаря для “Nokia Lumia 920”

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: