BoJack Horseman (2014 — …)

Від анімаційного серіалу підсвідомо очикуєш що він буде насичений жартами і розважальним. А ось цей ні, не такий. Дивишся його дивишся, а потім розумієш що не лише не смієшся, а навіть не посміхаєшся. При цьому бажання дивитися не зникає.

Season 1

І лише згодом шаблон ламається і розумієш що це драма. Так, це анімаційна драма у форматі серіалу про складність стосунків дорослих людей. І те що деякі з цих “людей” мають конячі чи собачі голови не заважає сприймати матеріал аж ніяк.

Головний герой – зірковий у минулому актор якось сімейного серіалу, людина з головою коня.

Оцінки:

Season 2

Ось тут серіал втратив свою непозбувну бентегу і більше схожим став на комедійний серіал. Хоча і драматичних моментів вистачає проте перегляд більше не псує настрій і не загоняє в хандру. І мені така зміна теж до вподоби – хороші і розумні жарти та цікаві ситуації лишилися і при цьому відпочиваєш та розважаєшся замість сумувати.

А події другого сезону обертаються навколо зйомок фільма у якому БоДжек грає відомого атлета. Ну і на фоні цього відбувається усяке божевілля.

Оцінка сезону на Rotten Tomatoes – 100% (https://www.rottentomatoes.com/tv/bojack_horseman/s02).

Season 3

Після виходу фільму який знімали весь попередній сезон БоДжек несподівано знову став більш-менш відомим та популярним. Але головне що в цьому сезону відбувається ще більше безумства і до реалізму та зосередженості на повсякденності не лишилося нічого. Натомість нам дають якісь неймовірні пригоди, події та персонажів. Але все одно все це хочеться дивитися і за розвитком героїв то подіями у їх житті слідкуєш з інтересом.

От чого серіал не втратив так це вміння подавати непрості і часто неприємні ситуації так щоб глядач побачив їх трошки з іншого кута.

Оцінка сезону на Rotten Tomatoes – 100% (https://www.rottentomatoes.com/tv/bojack_horseman/s03).

Season 4

І в цьому сезоні ми знову повертаємося до комедійності. Це мабуть найвеселіший і найменш депресивний сезон. І я отримав безсумнівне задоволення від нього.

Хоча тут є певна спрощеність у порівняння з драматичністю попередніх сезонів: різноманітні геги та прийоми звичні з комедійних фільмів.

А більшість подій епізодів серіалу крутиться навколо начебто дорослої доньки що раптом з’являється у життя БоДжека та політичної кампанії у якій з ентузіазмом задіяний Пінатбатер.

Оцінки:

Season 5

Цей сезон ще трошки зсунувся в бік комедійності і вже відвертого глузування з деяких аспектів життя.

На протязі усього сезону БоДжек вживає все більше і більше наркотиків і у нього все більше і більше плутаються вигадки та реальність в голові. І власне від попереднього сезону крім цього тривалого наркотичного тріпу нічим новий сезон і не відрізняється, тому навіть не бачу сенсу щось таке особливе писати.

Оцінки:

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: