Doctor Who 50th Anniversary Special: The Day of the Doctor (2013)

 

Спеціальна серія (90 хвилин) Доктора зроблена на 50-річчя шоу. Можна дивится якщо ви навіть не знайомі з самим серіалом. Події у фільмі розгортаються незалежно від інших серій, хоча звісно є багато посилань, але нічого критичного що б завадило розумінню сюжета.

Автори в повну силу викорастили вміння Тардіса (поліцейська будка – корабель Доктора) подорожувати не лише у просторі, але і у часі. Сюжет побудовано саме навколо подорожей у часі коли Доктор допомагав сам собі у вирішенні проблемних ситуацій.

На екрані одночасно присутні аж 3 доктори: два вже знайомі з серіалу, та самий перший – “нульовий” Доктор. Також є певна трагедія в історії Доктора яка робить персонаж ще глибшим. Є хороший гумор, особливо на початку де іноді здається що це комедія.

Що стосується самого фільму. Я не надто великий прихильник – для мене в цій фантастиці забагато фентазі і пригод. Але Олені яка у нас фанатіє від цього серіалу не так щоб сподобалося аж на 5 балів – каже забагато діалогів та монологів. Каже що цей епізод схожий на святковий торт – забагато калорій, ще й вишенька зверху, поки їси то смачно, а в результаті і не поїв толком.

Фільм по всьому світу показували лише 1 день в кінотеатрах у обмеженій кількості показів, так що як ви пропустили показ то тепер лише на дисках чекайте.

http://www.imdb.com/title/tt2779318/?ref_=fn_al_tt_1

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=7z6FMCqYrBo&w=448&h=252&hd=1]

2 коментаря для “Doctor Who 50th Anniversary Special: The Day of the Doctor (2013)”

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: