Снайперінг на ebay

Кілька роз’ясненть термінів:

 • ebay.com (вимовляється “ібей”) – найпопулярніший в світі електронний аукціон. Люди, а іноді навіть і компанії та магазини, виставляють там різні товари, а покупці намагаються перебити ціну одне одного.
 • снайперінг – якщо ви знайшли щось вам цікаве і за цей товар поки що ніхто не торгується (нема ставок) то можна дочекатися останніх секунд до закриття торгу на конкретну річ і поставити якусь дуже вигідну для себе ціну.
 •  

  Проблема зі снайперіангом в тому що ніколи не знаєш хто ще цим займається, а коли міг би купти і за трохи більшу ціну то ніколи не вистачає часу. Та і до того ж торги часто закриваються у незручний час і не можна постійно сидіти і оновлювати сторінку.

  З усих сервісів що пропонують послугу снайперінга найкращим на мою думку є gixen.com.

  Розказую ті прості кроки що їх треба виконати. Спочатку вводимо свій логін та пароль для ebay (реєстрація на самому сайті не потрібна):

  image

   

  Я розумію що не хочеться довіряти таку інформацію якомусь невідомому сайту, але за весь час використання ні в мене, ні в когось із знайомих з цим проблем не було.

  Далі знаходимо код товара на ebay (виділено червоним):

  image

   

  Також не забувайте звертати увагу на вартість доставки (теж виділено червоним). Коли будете вказувати максимальну суму що готові викласти за конкретний товар не забувайте про доставку.

  Тепер на сайті снайперінга вводимо код товару зі сторінки на ібей та вказуємо максимальну суму:

  image

   

  Також можна вказати групу. Група потрібна для сценарію коли ви полюєте за чимось, наприклад телефоном, але з усих що ви за них готові торгуватися вам потрібен лише один. Так от коли куплено хоч один товар в групі торги за інші товари система припиняє. УВАГА, не рекомендується вносити в одну групу товари що торги на них закінчуються з різницею в кілька секунд – система просто не може гарантувати що не купить вам кілька товарів. Взагалі повторю що уся суть снайперінга в тому щоб дочекатися останніх секунд і бистро зробити мінімально можливу виграшну ставку.

  Тепер у вас є статус ваших ставок (зауважте що на ebay до останніх секунд система нічого робити не буде):

  image

   

  Блакитним обведено час закінчення торгів, червоним моя максимальна ціна, зеленим – поточна максимальна ставка. Як бачите жовтим виділено телефон максимальна поточна ставка на який вже перевищила мою, а отже система навіть не полізе торгуватися.

  Сервіс gixen безкоштовний, паролі і логін не запам’ятовує. За якісь $6 на рік можна отримати точніші торги (система починає торгуватися не за 6 секунд до закриття, а за 4, і встигає зробити більше ставок), підтримка двох серверів замість одного, відсутність реклами. Ціна супер-дешева.

  І ще кілька зауважень стосовно ebay:

  • ним не вигідно користуватися як інтернет магазином – в тому ж Amazon’і ціни часто кращі, а ще вигідніше буває у спеціалізованих (велосипедних, музичних, книжкових, тощо) магазинах.
  • не варто торгуватися коли вже є багато бідів (ставок) – якщо і виграєте торги то скоріше за все за максимальну ціну
  • деякі категорії товарів дуже погано класифіковано і саме за ними вигідно полювати. Наприклад у них нема чіткої системи велокомпонентів. Я собі якось новісіньке велосідло Specialized Ruby купив за $37 коли його ціна у виробника $130. А колега мій купив собі новісіньку (ще й у командних кольорах) раму Felt F1 за $1050 при її ціні в $1400. В обох випадках ми були єдиними на торгах на протязі тиждня.

  Проте не варто розраховувати що ви зможете купити собі лептоп за дешево. Мені один раз поталанило і я взяв Lenovo T410 за $350, але як правило лептопи чи інша комп’ютерна і побутова техніка включно з телефонами розлітається аж бігом.

  Вдалого снайперінга, друже!

  7 коментарів для “Снайперінг на ebay”

  1. кілька зауважень на рахунок нащо взагалі потрібен снайпер – як на мене, то в першу чергу для того, щоб не спричиняти паніку серед потенційно зацікавлених у лоті людей. бо система біддінгу на ібеї і так не дозволить тобі переплатити – ціна за лот підвищується не до суми яку ти назвав, а на 50 центів більше ніж сумма попереднього гравця. але, якщо почати торгуватись на початку, то дуже легко по-перше, піддатись впливу власного азарту, по-друге, роз’ятрити азарт у всих інших гравців і таким чином переплатити за лот вдесятеро більше ніж планувалося, а й навіть в ен раз більше ніж він того вартуе. снайпер дозволяє чітко встановити для себе ціну я ку ти готовий заплатити за цей лот, і практично не залишає шансів для азартного підвищення цін у опонентів. ну і те що час закінчення торгів може бути невигідний, теж бонус, але це вже як побічний ефект :)

    1. ні, ти не написав про те чому треба використовувати саме снайпери. “щось вам цікаве і за цей товар поки що ніхто не торгується (нема ставок) то можна дочекатися останніх секунд до закриття торгу на конкретну річ і поставити якусь дуже вигідну для себе ціну” – не зрозуміло нащо чекати до останнього якщо ніхто не торгується, чому не можна просто поставити свою ставку и дочекатися кінця торгів.

  2. Как-то я без снайперов обходился. Единственный товар, который я действительно хотел выиграть мы получили по “best offer”, а так я обычно ищу товары с buy now и пользуюсь им как интернет магазином. Почему? Потому что я лезу и на ибей тогда, когда не могу найти что-то в локальных инет магазинах, но это что-то мне очень надо. И раз мне это надо – мне некогда ждать торгов и надеяться что куплю.

  Залишити відповідь

  Зайти з допомогою: