Futurama (1999-…)

Від любителів фантастики любителям фантастики. Незліченні посилання на відомі і визначні твори в НФ та навколо неї (книги, фільми, ігри). Знання усієї цієї “матчастини” дозволяє отримувати ще більше задоволення від гумору серіалу.

Оцінки для всього серіалу:

Futurama: Bender’s Big Score (2007)

 

Якось свого часу ця повнометражка пройшла непоміченою. І дарма. З кожним наступним переглядом помічаю нові деталі і нюанси. Сюжет доволі непростия, як це здається одразу. Та ще і часові парадокси на додачу.

Стилістично все витримано в межах серіалу, графіка виглядає трошки краще (все ж таки 5 років пройшло з часу попереднього сезону). В самому фільмі не розповідається вся історія спочатку, це ніби просто чергова довга серія.

Фільм сюжетно розпадається на 3 послідовні фрагменти – безбашений гумор “ні про що”, заплутані подорожі у часі з порушенням причинно-наслідкових зв’язків і порятунок Всесвіту в черговий раз. Ага, правда в кінці Бендер накравши всього що можна (як завжди) знову зруйнував Всесвіт, але то таке.

Оцінки:

Futurama: Bender’s Game (2008)

 

Експлуатація теми “Володаря каблучок”, але все одно дуже і дуже непогано.

Традиційно для Футурами перенасичено відсиланнями на відомі науково-фантастичні твори.

Оцінки:

Futurama: The Beast with a Billion Backs (2008)

 

Класний мультфільм. І хоча він повнометражний на відміну від попередноьої повнометражки яка таки є повноцінним фільмом ця річ виглядає як черговий епізод, але просто дуже довгий. Тобто події починаються там де закінчується попередній фільм.

І багато, пребагато тентаклів, які, як згодом з’ясовується, є геніталіями.

Сумніватися навіть не варто – якщо є хоч якість симпатії щодо Футурами тре дивитися.

Оцінки:

Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009)

 

Найбільше втомлює в цьому фільмі те що повнометражку побудовано як одну супердовгу серію.

Взагалі до цієї “серії” багато повертаються у епізодах сезону яким Футурама продовжилася після тривалої перерви.

Десь між “добре” та “так собі”.

Оцінки:

Season 6

 

Зараз формально окремі фільми випущені під час перерви вважаються першими трьома сезонами серіалу:

  • Futurama: Bender’s Game (2008)
  • Futurama: The Beast with a Billion Backs (2008)
  • Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009)

 

Цікаво було як автори викрутяться після загибелі персонажів в попередньому фільмі Futurama: Into the Wild Green Yonder, а отже мінімум до першого епізоду був неслабкий інтерес. Викрутилися непогано.

Проте весь сезон справляє доволі дивне враження – серіал не схожий сам на себе: обігрування модних трендів (чого хоча б серія про eyePhone варта), та дика рандомність у розвитку сюжету практично як у Family Guy.

Проте як мінімум одна серія на висоті і сама по собі перекриває весь негатив – це епізод про машину часу.

Season 7

Цікаві ходи, серіал явно став більш сейозним в плані історій, практично пропали примітивні легкі жарти.

Остання серія взагалі дуже дивна і справляє ледь не гнітюче враження, практично як епізод про вірного собаку в одному з попередніх епізодів.

 

 

Season 10

Важко дивитися цей сезон знаючи що він скоріше за все буде останнім в шоу яке часто відкривали-закривали-перекуповували і ніяк не могли придумати що з ним зробити.

Дуже сильні епізоди (більшість з них) – суміш НФ та смішних логічних викрутасів. Дуже дивна серія що завершила першу половину сезону (подивіться як герої представлені у вигляді тварин). І остання серія в якій Ліла та Фрай нарешті одружилися і прожили разом до старості у порожньому всесвіті де нікого з людей крім них більше і не було (вибачайте за спойлер).

 

 

Один коментар для “Futurama (1999-…)”

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: