William Keith. Warstrider / Вільям Кейт. Бойовий крокуючий механізм (1993-1996)

 

Усю серію побудовано у світі BattleTech заснованому на популярній грі. У цьому світі Японія панує у космосі і фактично диктує іншим націям свою волю.

До речі автор працював над парою сезонів Doctor Who, книгами по BattleTech, Вавілон 5 та деякими іншими відомими серіалами.

http://www.goodreads.com/search?utf8=%E2%9C%93&query=warstrider

Warstrider / Бойовий крокуючий механізм (1993)

Це не просто бойова фантастика, але ще і фантастика в якій люди закуті у велетенські механізми стріляють на всі боки ракетами у інопланетних завойовників.

Цікавий світ у якому панує Японія і люди шукають у себе японське коріння щоб зайняти вищу посаду. Так, наприклад, індуси котуються вище за білих бо вони ближче до японців Smile

Ну в самій книзі багаторічна війна з ворогом невідомого походження і незрозумілими цілями.

А в розв’язці – безсмертні істоти з інтелектом новонародженого, розмірами з планету і володінням нанотехнологіями.

Читати цікаво бо є правдоподібний (більш-менш) всесвіт, бойові дії та загадки.

http://www.goodreads.com/book/show/553590.Warstrider

Rebellion / Повстання (1993)

У цій книзі ми більше дізнаємося про всесвіт серії – Японія фактично керує усіма населеними світами людей через світовий уряд. Вона ж контролює космічні перевезення та ядерну зброю.

По сюжету люди намагаються контактувати з ксенами на іншій планеті, але цьому перешкоджають інтриги чиновників та інша політика.

В той же час на тій же планеті починається відкритий бунт проти влади Гегемонії (світового уряду підконтрольного Японії). Бойові дії відбуваються в основному між машинами повстанців та Гегемонії (або Японії).

http://www.goodreads.com/book/show/553592.Warstrider

Jackers / Ксенофоби (1994)

Повстанці (Конфедерація) ведуть війну проти Японії яка в свою чергу розвивається під керівництвом ретроградів і ксенофобів.

Багато бойовиз дій у космосі і на землі.

Головний герой знову, як і в попередніх книгах, встановлює контакт з чужинцем, але цього разу отримує можливість скористатися його силою та розгромити японський флот що ледь не знищив усих втікачів.

http://www.goodreads.com/book/show/1760987.Warstrider

Symbionts / Сімбіонти (1995)

У цій книзі поступово наукової і бойової фантастики стає все менше, а натомість все більше пригодницької. Також доволі поширена хвороба серед авторів книг що добре продаються – тягнути героїв із книги в книгу.

Так головні герої не лише першими встановили контакт з двома расами чужинців, але і розгадали деякі таємниці тих чужинців над якими безуспішно билися "зашорені" японські вчені. Ну і до того ж вони очолюють армію повстанців, відбирають в боях кораблі Імперії і вмовляють  іншопланетян виступити у війні на їх боці.

Не дивлячись на всі ці дитячі ходи читати все ще доволі цікаво, але вже на межі – ще б трошки більше подібного і я б покинув книгу.

http://www.goodreads.com/book/show/553593.Warstrider

Netlink / Мережа (1995)

Не читав, і поки не планую.

http://www.goodreads.com/book/show/553589.Warstrider

Battlemind / Полководець (1996)

Не читав, і поки не планую.

http://www.goodreads.com/book/show/553591.Warstrider_06

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: