The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

 

Було кілька побоювань перед виходом фільму, але все зроблену дуже класно.

Головне (для кінофраншизи) що збрежено і підсилено зв’язок з фільмами “Володаря каблучок”. Ті незрозумілі з точки зору книжного сюжету приплітання героїв з раніше знятих фільмів якраз і створюють враження цільного фільму поділеного на серії.

Екранізували не те що кожну сторінку, а ледь не кожен абзац. Деякі сцени було змінено. Також я особисто не сильно зрозумів нащо було міняти того ж Тома Бомбаділа на помішаного чаклуна. Маячня ж про некроманта та мстливого орка з власним загоном взагалі нерзозуміло для чого вплетена, може у наступних фільмах кудись все розвинеться. Епізод же ж тролями в лісі переробили повністю бо занадто він вже дитячий у книзі.

Коротше на мою думку вийшло дуже добре і фільм заслуговує найвищих оцінок. І взагалі увесь комплект став окремою сутністю, а не просто екранізацією відповідних творів.

http://www.imdb.com/title/tt0903624/?ref_=fn_al_tt_2

 

 

Comments ( 4 )

 1. svjatpro
  а я розчарований. так, фільм нормально знятий - "не гірше за трилогію". Але дивись, трилогія була в якомусь сенсі авантюрою, а тут у Джексона повний карт бланш - грошей дали набагато більше, роби що хочешь. і він цим скористався тільки для того щоб розтягнути коротеньку книжку на 3 серії, з тимиж голівудськими соплями. тобто всі ці соплі були і в трилогії, але я тоді був готовий йому все це вибачити, тому що він був все одно молодець, бо зміг зняти таку масштабну картину, до того ж йому бабки треба було відбивати. але тут в нього була можливість зробити щось краще. коротше, я решту серій дивитися не буду. п.с. ходили з Нікітою, коли я спитав чи сподобалося йому, то він відповів - "книга краще" :D
  • Oleksandr Golovatyi
   Я би все ж таки не порівнював книгу та фільм. Йому ж треба було зберегти одну лінію з трилогією так щоб дивишся фільм після неї, а розумієш що події розвивалися до неї. Мені особисто цікаво продовження подивитися.
 2. The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) « Глухий гітарист
  […] тепер по фільму. На відміну від першої частини спецефекти набагато епічніші, але в цілому фільм […]
 3. The Hobbit: The Battle of Five Armies (2014) | Ще один не такий як усі…
  […] трилогії розпочатої фільмами The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) та The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013). По все тій же книзі […]