А між тим Олена…

…вже деякий час працює тестувальником різного софта на сотнях десятках девайсів на Андроіді. Дозвіл на роботу вона отримала вже якийсь час тому, проте не сильно переймалися її, роботи, пошуком – то медичні різні проблеми, то збиралася вчитися йти. Ну та краще про все це попрошу її саму написати. Кому цікаво теж додайте своє прохання – http://puzzlemind.wordpress.com/ Smile

<trolling on>Заодно можете розпитати чому вона свій вінфон не хоче міняти на жодне з андроідів<trolling off>

Ну от. А контора її (як захоче то сама про неї напише) шукає програмістів і тестувальників. Якщо я правильно розумію то вони і в Україні роботу дають, і в штати декого перевозять. Декому з вас вже мабуть приходили листи від Олени з пропозиціями, а якщо ні то можете самі з нею зв’язатися якщо цікаво що і до чого. Пошта – olena.golovata(на)hotmial.com, skype/msn – olena.golovata. Десь вона і на linkedin є.

Все, це я типо тримаю зв’язок.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=dbP1e4SwxIk&w=448&h=252&hd=1]

8 коментарів для “А між тим Олена…”

    1. Не, Олежкин, не только. Наши сотрудники работают по контрактах в разных конторах, с которыми у нас договора есть. База естественно нарабатывается – та даже с теми же Майкрософтовскими проектами со многими еще не сконтачили – работы прорва.

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: