Peep Show (2003-…)

Хороший британський серіал із пряитмни, розумним і не бидлячим гумором.

Двоє недолугих переростків (офісна планктонина і безробітний музикант) живуть в одній квартирі і намагаються… Та влесне нічого вони і не намагаються, а просто живуть “як буде так і буде”.

Десь пробують за дівчатами бігати, але не надто старанно і не надто вдало. Десь якось соціалізуються, але ніколи нічого хорошого не виходить і фсе фейлиться чи через тупість одного з них, ци неймовірну безблагодатність іншого. Навіть одруження одного з них і народження у нього дитини не сильно усе змінюють.

Ну і друзі ті ще в них дегенерати і тормозки…

Що ще добре в британських серіалах та фільмах так це те що люди в них схожі на справжніх – з неідеальною шкірою, некрасивими носами, кривими вухами і зубами. І взагалі не моделі. Саме в британських фільмах якусь страшну чупакабру можуть позначати словами “красуня” бо вона на фоні інших і справді красуня, навіть фігура як у Шрека і коняча морда не надто випливають на цю характеристику.

Оцінки:

Season 8

Сильний сезон з усіма епізодами вище середнього, без провалів.
Марк намагається випхати Джеза зі своєї квартири і затягти свою дівчину туди ж замість нього, Джез стає “тренером” з життя, інші герої продовжують як і раніше.

Season 9

Про те що існує ще й цей сезон я дізнався лише на початку 2021-го року коли передивлявся серіал на Amazon Prime.

Марк розлучається з Софі (що стало певною драмою), сходиться з іншими подружками. А Джез з’ясовує про себе, що він є бісексуалом. І вступає у відповідні стосунки.

В цілому сезон набагато більш доролий і гумор тут добре перемішано з драмою та доволі складними і неприємними моментами дорослого життя. І це робить сезон хоча і не таким розважальним, але безумовно найсильнішим з усіх.

Оцінки:

2 коментаря для “Peep Show (2003-…)”

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: