Borgia (2011–…)

Season 1

З усих історичних серіалів це безумовно найкращий, просто шедевр. Та і просто з популярних серіалів один з найкращих.

Жорстокі і свавільні Боржіа, інтриги та політика. Неймовірно що все це було насправді. Може і не в такому точно виді, але з такими ж результатами.

Дивитися обов’язково!

Манера гри у акторів не американська, тому доведеться трошки звикати. Але вже друга серія чепляє так що одірватися нема шансів взагалі.

http://www.imdb.com/title/tt1736341/

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=lVXM5sJ6pvA]

Season 2

Щось безумовно змінилося – серіал став більш костюмованим, більш пафонсним, деякі сюжети та історії не надто реалістичні. Але все так же багато крові, сексу, катувань і політики. Лише тепер тут політика не виключно у Ватикані, але і при дворах королів. І при цьому всі ці середньовічні нелюди як не дивно але віруючі і віруючі сильно.

Паралельно розвиваються три сюжети – історії Папи, Чезаре Боржіа та Лукреції Боржиа.

Знову ж такі ж довгі серії, майже по годині кожна. Але весь сезон що називається проковтнули майже за 2 тижні. Хоча перші пару епізодів все ж таки довелося звикати до нового стилю подачі матеріалу.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=_NwM9nFGTg0]

8 коментарів для “Borgia (2011–…)”

  1. Так. Проблема історичних романів/серіалів у тому, що вони показують лише теперішнє уявлення про той час, тоді як насправді усе було по-іншому. Або такого не було взагалі.
    Звісно, якщо це розуміти, світ стає не таким яскравим як мантії клеріків з цієї картинки, або 9-травневий парад на Червоній площі. Але у замість цього приходе сприйняття справжніх цінностей як-то яблуневий цвіт.

    1. В даному випадку я настільки небагато знаю про ті часи і події що навіть сучасна інтерпретація тих подій мені цікава і йде на користь.

Коментарі закриті.