Breaking Bad (2008 – 2013)

Цей серіал виключно хвалять. Навіть сам Артемій Татьяновіч відгукнувся – http://tema.livejournal.com/994925.html.

Що ж, серіал хороший, питань нема. Така собі суміш “Prison Break” з “Weeds”.

Сюжет – помираючий від раку вчитель хімії і колишній номінант на нобелівську премію з хімії придумує готувати метамфетамін щоб залишити щось після себе своїй родині.

Доволі довгі серії, понад 40 хвилин кожна, що, до речі, є певним мінусом. Постійни перепони і несподіванки – сімейні проблеми, поліція, наркоділки і просто випадковості.

Є якийсь наліт реалістичності, але звісно в таке неймовірне везіння раз за разом навіть якщо сильно захочеш то не повіриш.

Після перших пари серій затягує сильно, але вже під кінець четвертого сезону попускає.

Оцінки:

Season 1

Season 2

Season 3

Season 4

Власне авторам варто було вже зупинитися на цьому сезоні – після вбивства головного боса серіал перетворився на пошук конфілктів та гостроти, і чесно кажучи не завжди знайдені гострі моменти виглядають доречними та реалістичними. А з іншого боку з напруженої інтриги “спіймають чи не спіймають” історія перетворюється на варіацію Prison Break – які ще перешкоди виникнуть на шляху героїв та якою придумкою вони їх подолають?

Season 5

Зайвий сезон. Весь час намагалися тримати інтерес на висоті і якось красиво, але справедливо закінчити лінії героїв. Пару епізодів ще на рівні, а далі все стрімко погіршується і стає все тупіше і надуманіше.

Я не розумію чому так багато людей хвалять фінал – як на мене то він доволі не винахідливий, очевидний і нереалістичний. Та і взагалі дивишся вже на автоматі, нічого цікавого чи захопливого в цьому сезоні нема, саме лише самокопіювання.

3 коментаря для “Breaking Bad (2008 – 2013)”

Залишити відповідь